0536 234 20 03

BUZDOLABI SERVİSİ

HİZMETLERİMİZ

Buzdolabı Servisi

Evlerimizde en sık kullandığımız beyaz eşyalardan olan buzdolaplarının zaman zaman bakım, onarım ve parça değişimi işlemleri kaçınılmaz olmaktadır. İstanbul’da hizmet vermekte olan buzdolabı servisimiz markası ne olursa olsun tüm buzdolaplarınızdaki sorunları yerinde tespit ederek sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir.

Buzdolabı Servisi

Elektrikle çalışan her makinenin belirli periyodlarda bakıma ve onarıma ihtiyacı vardır. Bu bakım ve onarım yapılmazsa buzdolaplarınızın parça değişimi, arızalanması gibi sonuçlar ortaya çıkmaktadır. İşinde uzman ekibimizce yapılacak buzdolabı teknik servis hizmeti ile buzdolaplarınızın ömrü uzar ve tam performansla çalışması sağlanır. Yıllardan beri edindiğimiz tecrübe ile buzdolaplarınızda karşılaşacağınız tüm sorunlara profesyonel çözümler sunarak sizlerin zaman ve para kaybını önlüyoruz. Amacımız müşterilerimizin tam memnuniyetidir.

Geniş teknik servis ağımız ile İstanbul’un her bölgesine hızlı bir şekilde ulaşarak buzdolaplarınızın kurulumu, garantisinin başlatılması, teknik destek, kullanım özelliklerinin aktarılması, bakım, onarım ve parça değişimi işlemlerini titizlikle yapmaktayız. Buzdolabı teknik servisimizin yapacağı tüm işlemler garanti kapsamındadır. Bizlere ulaşmak, detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemizden ya da çağrı merkezlerimizden kayıt oluşturmanız yeterlidir. İnternet sitemiz ve telefonlarımız 7 /24 aktiftir.

Markalar:

Table of Contents

Hemen Ara
Whatsapp