0536 234 20 03

ÇAMAŞIR MAKİNASI SERVİSİ

HİZMETLERİMİZ

Çamaşır Makinası Servisi

Çamaşır makinesi onarımı için servisimizden haftanın her günü hizmet alabilirsiniz.Servisimizde yapılan tüm onarımlar 2 yıl garantilidir ve yapılan tüm işlemlerde orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Tüm markalara hizmet vermekteyiz üstelik bütün onarımları evinizde yapmaktayız.Onarım sonrasında sizlere yapılan işleme dair garanti belgesi ve fatura veriyoruz.

Çamaşır Makinası Servisi

Kullandığınız çamaşır makinesinin markası ne olursa olsun her model ve özellikteki çamaşır makinelerinizin kurulum, bakım, onarım ve parça değişimi hizmetlerini titizlikle ve garanti kapsamında yapıyoruz. İstanbul çamaşır makinesi servisi olarak amacımız %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. İşinde uzman teknik ekibimiz çamaşır makinenizde karşılaşacağınız tüm sorunlara profesyonel çözümler sunarak hızlı bir şekilde yerinde hizmetini vermektedir. Yapacağımız tüm hizmetler garanti kapsamındadır.

İstanbul’un her bölgesine gezici teknik servisimiz ile hızlıca ulaşıyoruz. Son teknoloji ekipman ve orjinal parça desteği ile sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Bakım, onarım ve parça değişimi konuları dışında yani aldığınız çamaşır makinenizin kurumu, garantisinin başlatılması ve kullanım özelliklerinin aktarılması konusunda da teknik ekibimiz kaliteli hizmet vermektedir. Bizlere ulaşmak için çağrı merkezlerimiz ve internet sitemizden teknik servis kaydı oluşturmanız yeterlidir. Çamaşır makinesi teknik servisimiz haftanın her günü aktiftir.

Markalar:

Table of Contents

Hemen Ara
Whatsapp