ÇAMAŞIR MAKİNESİ KAZAN TAMİR FİYATI 2000 TL 

14.08.2022 Çamaşır Makinesi Kazan  Tamir Fiyatı 2000 TL dir.  Öncelikle Çamaşır makinesi üzerinde bulunan kazan ile rulman değiştirilirken yeni kazan ve rulman ölçüleri aynı olmalıdır. Pres Kazan Onarımları Garantili şekilde yapılmaktadır.

Çamaşır Makinesi Kazan Tamir Fiyatı 2000 TL

ÇAMAŞIR MAKİNESİ RULMAN DEĞİŞİM FİYATI 2000 TL 

Çamaşır makinesi rulman değişim fiyatı 2000 tl, kazan rulmanları bozulduğu zaman, makineniz sıkma esnasında çok aşırı sesli çalışır ve bazı durumlarda makinenin alt tarafından kahverengi bir su gelebilir. Böyle bir durumda çamaşır makinesinin 2 adet rulman ve keçesi değiştirilmesi gerekir. Servisimizde Bu tamiratın ücreti aşağıda yazdığı gibidir lütfen okuyunuz.

Pres Kazan Tamiri

Çamaşır Makinesi Kazan Tamir Fiyatı 2000 TL

Pres kazan demek kazanın blok halinde olması ve vidasız olarak tasarlanmış halidir alttaki resimde pres kazanı görebilirsiniz.

Bu tip kazanlar fabrika çıkışlı pres yöntem ile birleştirilmiştir, fakat bu kazanlarında rulman değişimini yapmak mümkündür. Bu tamirat için genelde yapılan işlem ise kazanı ortadaki ek yerinden keserek açmaktır. Bununla ilgili bir çok videoyu da Youtube üzerinde bulabilirsiniz. Bu kesme işlemi sonunda kazanı kesilen yerine silikon yapıştırıcı sürülerek ve vida takarak tekrar birleştirme yapılmaktadır. Fakat bu silikonlu ve vidalı tamirat işlemi hem görüntü olarak kötü gözükmektedir hemde çamaşır makinesinin çalışırken su akıtma riskini de yanında taşır.  Alttaki resimde silikonlu ve vidalı onarılmış bir kazana ait resim göreceksiniz, zaten bu resmi görünce onarımın ne kadar kötü olduğunu anlayacaksınız.

YANLIŞ YAPILMIŞ BİR KAZAN ONARIMI !

Çamaşır Makinesi Kazan Tamir Fiyatı 2000 TL

Gördüğünüz gibi alt tarafında tamamen silikon bulunmakta

PEKİ DOĞRU ONARIM NASIL YAPILMALIDIR 

Çamaşır Makinesi Kazan Tamir Fiyatı 2000 TL

Tabi ki doğru onarım kazanın komple yeni kazan ile değişmesidir, fakat Yeni kazan değişimi çok pahalı bir işlem olduğu için bu plastik kazanın tamiri yapılmaktadır. Aslında plastik pres çamaşır makinesi kazanları doğru yöntemle yapılırsa yeni kazan gibi olur ve yeni kazan gibi performans sağlar. İşte bu işlemi ise servisimizde yaptırabilirsiniz aşağıdaki videoda pres kazan tamirini nasıl yaptığımız göreceksiniz.  Servisimiz plastik pres çamaşır makinesi kazanlarını, rulmanlarını değiştirdikten sonra plastik kaynağı ile birleştirmektedir.

DOĞRU YAPILAN PRES ÇAMAŞIR MAKİNESİ KAZAN ONARIMI !

SERVİSİMİZDE ÇAMAŞIR MAKİNESİ PLASTİK PRES KAZAN TAMİRİNİ NASIL YAPILIYOR ?
AŞAĞIDAKİ VİDEODA PRES KAZAN ONARIMINI NASIL YAPTIĞIMIZI GÖREBİLİRSİNİZ
 1. Kazan kesilirken çok ince şekilde kesilir ve plastik kaybı olmaz.
 2. Açılan kazanlar mutlaka tazyikli su ile yıkanır.
 3. Rulman gövdesi mutlaka temizlenir.
 4. Rulmanlar takılırken çekiç veya darbe sağlayan hiç bir nesne kullanılmaz , pres yöntem ile takılır.
 5. Kazan birleştirilirken plastik elektrot kullanılarak, plastik kaynağı yapılır.

Çamaşır makinesi plastik pres kazan tamiri yaparken kullandığımız rulmanlar , cihaza en uygun rulman grubu seçilerek yapılmaktadır. Rulman değişimi esnasında kullandığımız keçe markası feko markalı keçedir. Onarım esnasından kazan mili ve rulman yatağı detaylıca temizlenmektedir. Ayrıca plastik pres kazanlar, tamir işlemi sırasında, tekrar kesildiği yerden birleştirmesi için en uygun plastik kaynağı grubu kullanılır. Pres kazan tamiri yapıldıktan sonra sızdırmazlık testi yapılır, ve daha sonra çamaşır makinesine montajı yapılır. Her tamiri yapılan kazan için 1 yıl firma garantisi sağlamaktayız. Eğer çamaşır makinenizin kazanı tamir olacak gibi değil ise stoklarımız da bulunan aynı model kazanlarla değiştirilir. Tüm çamaşır makinesi markları için aynı titizlikle aynı kalitede hizmet sağlamaktayız. Arçelik Beko Bosch Siemens Profilo Ariston Altus Vestel gibi markların çamaşır makinesi pres veya vidalı kazanların tümünün onarımını yapıyoruz.

FİYATLARIMIZA SERVİS ÜCRETİ
VE
İŞÇİLİK DAHİLDİR !!
Çamaşır Makinesi Kazan Ve Rulman Değişimi 2000 TL
 • ÇAMAŞIR MAKİNESİ RULMAN DEĞİŞİM FİYATI 2000 TL
 • ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNESİ RULMAN DEĞİŞİM FİYATI 2000 TL
 • BEKO ÇAMAŞIR MAKİNESİ RULMAN DEĞİŞİM FİYATI 2000 TL
 • ALTUS ÇAMAŞIR MAKİNESİ RULMAN DEĞİŞİM FİYATI 2000 TL
 • BOSCH ÇAMAŞIR MAKİNESİ RULMAN DEĞİŞİM FİYATI 2000 TL
 • SİEMENS ÇAMAŞIR MAKİNESİ RULMAN DEĞİŞİM FİYATI 2000 TL
 • PROFİLO ÇAMAŞIR MAKİNESİ RULMAN DEĞİŞİM FİYATI 2000 TL

Servisimizin web sitesine Google üzerinden ulaşabilirsiniz.

Firmamızda bir çok modelin Çamaşır makinesi rulman değişimi ve pres kazan tamiri garantili olarak itina ile yapılmaktadır. Bizi arayarak net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 • Arçelik Çamaşır Makinesi Kazan Tamiri
 • Beko Çamaşır Makinesi Kazan Tamiri
 • Bosch Çamaşır Makinesi Kazan Tamiri
 • Siemens Çamaşır Makinesi Kazan Tamiri
 • Profilo Çamaşır Makinesi Kazan Tamiri
 • Ariston Çamaşır Makinesi Kazan Tamiri