SERVİSİMİZ TÜM MARKALARA ÖZEL SERVİS HİZMETİ SAĞLAMAKTADIR.

BELİRTTİĞİMİZ HİÇ BİR MARKANIN YETKİLİ SERVİSİ DEĞİLİZ. TÜM GARANTİSİ BİTMİŞ BEYAZ EŞYA KOMBİ VE KLİMA ÜRÜNLERİNE ÖZEL SERVİS HİZMETİ SAĞLAMAKTAYIZ. WEB SİTESİ İÇİNDE İSMİ VE RESİMİ GEÇEN BÜTÜN MARKALARIN TELİF HAKKI İLGİLİ FİRMAYA AİTTİR. İLGİLİ FİRMALARIN TARAFIMIZA ULAŞMASI VEYA BAŞVURUSU HALİNDE TÜM MARKALARIN VE İLGİLİ LOGO , RESİM GİBİ GÖRSEL YADA YAZILI İÇERİĞİ FİRMAMIZ KALDIRABİLİR. TİCARİ ENGELİ OLAN TÜM MARKALAR VE LOGOLAR KAR GÜTME AMAÇLI DEĞİL MÜŞTERİYE VERİLEN HİZMETİ ANLATMAK İÇİN KULLANILMIŞTIR.

Teknolojinin ilerlemesiyle evlerimize farklı marka ve modelde elektronik eşyalar girer oldu. Evlerimizde sıkça kullandığımız elektronik eşyaların başında beyaz eşyalar gelmektedir. Hal böyle olunca beyaz eşya servislerine büyük iş düşmektedir. Merkez Servisi olarak yılların getirdiği deneyim ve tecrübe ile beyaz eşyalarınıza profesyonel ve garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Sıkça kullanılan beyaz eşyaların zaman zaman bakım, onarım ve parça değişimi işlemleri kaçılmaz olmaktadır. İşini titizlikle yapan teknik ekibimiz sayesinde karşılaşacağınız tüm sorunlarda profesyonel çözümler sunarak sizlerin mağduriyetini en hızlı ve en kaliteli şekilde çözümlüyoruz. Beyaz eşyalarınızın tam performans ile uzun ömürlü çalışmasını sağlıyoruz. Geniş teknik servis ağımız ile beyaz eşyalarınızın bakım, onarım hizmeti dışında yeni aldığınız beyaz eşyalarınızın kurulum, garantisini başlatma ve kullanım özelliklerini sizlere detaylı şekilde aktarıyoruz.

İstanbul’da hizmet vermekte olan beyaz eşya servisimiz markası ne olursa olsun buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, kombi ve küçük ev aletlerinizin tüm teknik servis işlemini kaliteli ve güvenli şekilde yapmaktayız. Amacımız %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Uzman teknik ekibimiz ile evlerinize hızlı bir şekilde geliyor beyaz eşyalarınızdaki onarım, bakım ve parça değişimi konularında garantili ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Beyaz eşya servisimizle ilgili bilgi, fiyat teklifi almak veya randevu oluşturmak için internet sitemizden ve çağrı merkezilerimizden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.