0536 234 20 03

HAKKIMIZDA

young-professional-plumber-in-grey-uniform-using-e-resize.jpg
Hakkımızda

Servisimiz Tüm Markalara Özel Servis Hizmeti Sağlamaktadır.

Belirttiğimiz hiçbir markanın yetkili servisi değiliz. Tüm garantisi bitmiş beyaz eşya, kombi ve klima ürünlerine özel servis hizmeti sağlamaktayız. Web sitesi içinde adı ve resmi geçen bütün markaların telif hakkı ilgili firmaya aittir. İlgili firmaların tarafımıza ulaşması veya başvurusu halinde tüm markaların ve ilgili logo, resim gibi görsel ya da yazılı içeriği firmamız kaldırabilir. Ticari engeli olan tüm markalar ve logolar kar amacı gütmeyen bir amaçla, müşteriye verilen hizmeti anlatmak için kullanılmıştır.

Teknolojinin ilerlemesiyle evlerimize farklı marka ve modelde elektronik eşyalar girer oldu. Evlerimizde sıkça kullandığımız elektronik eşyaların başında beyaz eşyalar gelmektedir. Hal böyle olunca beyaz eşya servislerine büyük iş düşmektedir. Merkez Servisi olarak yılların getirdiği deneyim ve tecrübe ile beyaz eşyalarınıza profesyonel ve garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Sıkça kullanılan beyaz eşyaların zaman zaman bakım, onarım ve parça değişimi işlemleri kaçılmaz olmaktadır. İşini titizlikle yapan teknik ekibimiz sayesinde karşılaşacağınız tüm sorunlarda profesyonel çözümler sunarak sizlerin mağduriyetini en hızlı ve en kaliteli şekilde çözümlüyoruz. Beyaz eşyalarınızın tam performans ile uzun ömürlü çalışmasını sağlıyoruz. Geniş teknik servis ağımız ile beyaz eşyalarınızın bakım, onarım hizmeti dışında yeni aldığınız beyaz eşyalarınızın kurulum, garantisini başlatma ve kullanım özelliklerini sizlere detaylı şekilde aktarıyoruz.

İstanbul’da hizmet vermekte olan beyaz eşya servisimiz markası ne olursa olsun buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, kombi ve küçük ev aletlerinizin tüm teknik servis işlemini kaliteli ve güvenli şekilde yapmaktayız. Amacımız %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Uzman teknik ekibimiz ile evlerinize hızlı bir şekilde geliyor beyaz eşyalarınızdaki onarım, bakım ve parça değişimi konularında garantili ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Beyaz eşya servisimizle ilgili bilgi, fiyat teklifi almak veya randevu oluşturmak için internet sitemizden ve çağrı merkezilerimizden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Markalar:

Table of Contents

Hemen Ara
Whatsapp