Evlerimizde en sık yardımını aldığımız makinelerden çamaşır makinesi sık kullanımı sebebiyle zamanla arızalanabilir ve parça değişimine ihtiyaç duyabilmektedir. Bu sebeple çamaşır makinesi servislerine büyük iş düşmektedir. İstanbul’da hizmet vermekte olan çamaşır makinesi servisimiz xxx yerinin en köklü ve güvenilir servisi olmakla beraber teknik servisimiz işini garantili ve kaliteli yapmaktadır.

Kullandığınız çamaşır makinesinin markası ne olursa olsun her model ve özellikteki çamaşır makinelerinizin kurulum, bakım, onarım ve parça değişimi hizmetlerini titizlikle ve garanti kapsamında yapıyoruz. İstanbul çamaşır makinesi servisi olarak amacımız %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. İşinde uzman teknik ekibimiz çamaşır makinenizde karşılaşacağınız tüm sorunlara profesyonel çözümler sunarak hızlı bir şekilde yerinde hizmetini vermektedir. Yapacağımız tüm hizmetler garanti kapsamındadır.

İstanbul’un her bölgesine gezici teknik servisimiz ile hızlıca ulaşıyoruz. Son teknoloji ekipman ve orjinal parça desteği ile sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Bakım, onarım ve parça değişimi konuları dışında yani aldığınız çamaşır makinenizin kurumu, garantisinin başlatılması ve kullanım özelliklerinin aktarılması konusunda da teknik ekibimiz kaliteli hizmet vermektedir. Bizlere ulaşmak için çağrı merkezlerimiz ve internet sitemizden teknik servis kaydı oluşturmanız yeterlidir. Çamaşır makinesi teknik servisimiz haftanın her günü aktiftir.