0536 234 20 03

KOMBİ SERVİSİ

HİZMETLERİMİZ

Kombi Servisi

İstanbul’da en güvenilir kombi servisi olarak markası ne olursa olsun Türkiye’de kullanılan her marka ve modeldeki kombinizin sorunlarını tespit ederek profesyonel çözümler sunacak teknik ekibimiz ile işimizi hızlı ve güvenli yapmaktayız. Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve deneyim ile işinde uzman ekibimiz kombinizim kurulum, parça boru bağlantısı, kullanım özellikleri, teknik servis, bakım, onarım ve parça değişimi konularında sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır. Yapacağımız tüm teknik servis hizmetleri garantilidir ve amacımız %100 müşteri memnuniyeti ile sizlerin yaşadığınız mağduriyetleri hızlıca çözümlemektir.

Kombi Servisi

Türkiye’nin artık hemen hemen her bölgesinde kullanılan kombiler bizlere kalorifer ısıtma, sıcak su ve ocak kullanımı konularında fayda sağlamaktadır. Sık kullanılan bu makinelerin zamanla performanslarında düşüşler buna bağlı olarak bakıma, onarıma ve parça değişimine ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. İstanbul’da hizmet vermekte olan kombi servisimiz kombilerimizde meydana gelecek her türlü sorunda sizlere kaliteli hizmeti sunmaktadır.

İstanbul’da en hızlı ve kaliteli kombi servis olarak, geniş servis ağına sahip gezici teknik ekibimiz ile xxx yerinin her ilçe, semt ve mahallesine hizmet vermekteyiz. Garantili parça değişimi, titiz kombi kurulumu ve parça bağlantıları ile karşılaşacağınız tüm bakım, onarım işlemleri için bizlere çağrı kaydı bırakmanız yeterlidir. Bunu için internet istemiz ve telefonlarımız 7/24 aktiftir. Detaylı bilgi, teknik destek ve randevu talepleriniz için

Markalar:

Table of Contents

Hemen Ara
Whatsapp